Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Інфраструктура

Відновлено доступ до Реєстру будівельної діяльності у певних регіонах України

Відновлено доступ до Реєстру будівельної діяльності у певних регіонах України

Американська торговельна палата в Україні вітає відновлення доступу до Реєстру будівельної діяльності (Реєстру) у певних регіонах України.

Компанії-члени Палати, маючи завдання побудувати нові захисні споруди цивільного захисту для постійного користування, зіткнулися з проблемою відсутності доступу до Реєстру в певних регіонах України, зокрема в Миколаївській області.

З метою ініціювання принаймні проектування будівництва нових споруд існує необхідність отримати погодження містобудівних умов і, відповідно, дозволу на будівництво. На даний момент єдиною можливістю розпочати дану процедуру та отримати відповідні дозволи є повноцінний доступ до Реєстру.

Ми хочемо висловити вдячність Віце-прем’єр-міністру з відновлення Олександру Кубракову та його команді в Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України за сприяння в оперативному вирішенні проблеми доступу до Реєстру та всю підтримку для бізнесу в Україні.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг