Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Проект Закону №2654 щодо посилення захисту телекомунікаційних мереж схвалено профільним Комітетом ВРУ до другого читання

Проект Закону №2654 щодо посилення захисту телекомунікаційних мереж схвалено профільним Комітетом ВРУ до другого читання

Комітет Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності схвалив проект Закону №2654 щодо посилення захисту телекомунікаційних мереж до другого читання.

Прийняття цього законопроекту є надзвичайно важливим, адже мобільний зв’язок та інтернет є невід’ємними засобами комунікації громадян, бізнесу та органів державної влади, і, окрім технічної складової, виконують значну соціальну функцію.

Ми вдячні Комітету ВРУ з питань правоохоронної діяльності, зокрема народним депутатам Денису Монастирському та Олександру Бакумову за відкритість до діалогу з діловою спільнотою, а також за підтримку важливих законодавчих ініціатив, спрямованих на захист телекомунікаційної інфраструктури. Ми продовжуватимемо співпрацю у майбутньому задля розвитку стабільних і передбачуваних умов ведення бізнесу в сфері мобільних телекомунікацій, що в свою чергу сприятиме покращенню інвестиційного клімату в країні.

Офіційні постачальники послуг