Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Харчова промисловість

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроект №4554 щодо регулювання дитячого харчування

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроект №4554 щодо регулювання дитячого харчування

30 червня 2021 року Верховна Рада України прийняла в першому читанні проект Закону №4554 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС» (проект Закону).

Проект Закону має на меті приведення законодавства України у сфері виробництва та обігу дитячого харчування до вимог законодавства ЄС шляхом визнання таким, що втратив чинність, Закону України «Про дитяче харчування» та внесення змін до деяких Законів України, предметом регулювання яких є безпечність та якість харчових продуктів, державний контроль у сфері безпечності та якості харчових продуктів, охорона здоров’я людей, рекламна діяльність.

Раніше Американська торговельна палата в Україні зверталася до Голови Верховної Ради України з проханням визначити проект Закону пріоритетним та сприяти його прийняттю за основу з подальшим доопрацюванням до другого читання.

Отже, Палата вітає ухвалення проекту Закону №4554 в першому читаннi, а експерти компаній-членів Палати продовжать роботу над його вдосконаленням у процесі підготовки до другого читання.

Офіційні постачальники послуг