Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Інфраструктура

Дію єЧерги поширено на інші вантажні пункти пропуску

Дію єЧерги поширено на інші вантажні пункти пропуску

Американська торговельна палата в Україні вітає ухвалене Урядом України рішення щодо поширення дії електронної черги (єЧерга) ще на 15 пунктів пропуску на додаток до вже працюючого за цією системою пункту пропуску «Ягодин - Дорогуськ».

Починаючи з грудня минулого року, понад 75 тисяч вантажівок перетнуло кордон України завдяки системі єЧерги лише на одному пункту пропуску «Ягодин - Дорогуськ». Поширення дії єЧерги на інші вантажні пункти пропуску дасть змогу організувати управління чергами перед міжнародними пунктами пропуску через державний кордон України для автомобільного сполучення, дозволить оптимізувати час, витрачений на перебування в черзі, та зменшити витрати на перевезення товарів.

Компанії-члени Палати офіційно зверталися із зазначеною ініціативою до Прем’єр-міністра України, Міністерства економіки України, Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та Міністерства аграрної політики та продовольства України та висловлюють вдячність за врахування позиції бізнесу, постійну підтримку та тісну співпрацю.

Офіційні постачальники послуг