Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Президент України призначив суддів Вищого антикорупційного суду

Президент України призначив суддів Вищого антикорупційного суду

11 квітня Президент України підписав указ про призначення суддів Вищого антикорупційного суду та його Апеляційної палати. Цей крок наближує Україну до запуску спеціалізованого суду, який розглядатиме справи, що стосуються корупції, та створення повної системи притягнення до відповідальності осіб, що залучені до корупції.

Ми вітаємо призначення 38 суддів Вищого антикорупційного суду. Для забезпечення прозорості процесу відбору та доброчесності відібраних кандидатів, процес добору відбувався за участі міжнародних експертів. Палата була залучена до процесу, оскільки активно працювала над розробкою законодавчої бази для створення Суду.

Запуск роботи Вищого антикорупційного суду та загалом боротьба з корупцією є однією з основних умов співпраці з міжнародними партнерами, у тому числі, з МВФ. Враховуючи те, що продовження співпраці з цими партнерами є одним із ключових пріоритетів для компаній-членів Палати, ми продовжуватимемо слідкувати за розвитком подій у цій сфері.

Офіційні постачальники послуг