Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Управління людським капіталом

Верховна Рада України прийняла законопроект щодо діджиталізації трудових відносин

Верховна Рада України прийняла законопроект щодо діджиталізації трудових відносин

Американська торговельна палата в Україні вітає прийняття Верховною Радою України 5 лютого 2021 року проекту Закону №3623 щодо діджиталізації трудових відносин.

Проект Закону передбачає наступне:

  • Встановлення п'ятирічного перехідного періоду для включення до Державного реєстру відомостей з паперових трудових книжок;
  • Роботодавець більше не буде зобов’язаний робити записи про роботу, переведення та звільнення з роботи у паперовій формі, якщо працівник цього не вимагає. Після внесення всієї інформації про зайнятість до Державного реєстру роботодавець буде зобов’язаний повернути працівнику оригінал паперових записів для його підпису;
  • Можливість автоматичного призначення пенсії (без особистої заяви).

Експерти Комітету Палати з питань управління людським капіталом послідовно підтримували модернізацію законодавства з фокусом на цифровізацію у сфері трудових відносин, надаючи пропозиції щодо реформи трудового законодавства.

Отже, ми вітаємо цей крок, оскільки забезпечення права здійснювати облік трудової діяльності працівника в електронній формі є необхідним для спрощення кадрового діловодства суб’єктів господарювання, заощадження часового ресурсу як роботодавців, так і працівників.

Офіційні постачальники послуг