Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Енергетика

Пропозиції Палати частково враховано за результатами відкритого обговорення проекту постанови «Порядок функціонування платформ інсайдерської інформації»

Пропозиції Палати частково враховано за результатами відкритого обговорення проекту постанови «Порядок функціонування платформ інсайдерської інформації»

15 грудня 2023 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), оприлюднила результати відкритого обговорення проекту постанови «Порядок функціонування платформ інсайдерської інформації» (проект постанови). Пропозиції експертів компаній-членів Американської торговельної палати (Палата) до цього проекту постанови були частково враховані. Реалізація регуляторного акта позитивно вплине на досягнення цілей державного регулювання, забезпечить удосконалення процесів, що відбуваються на ринках природного газу та електроенергії, зокрема, визначить вимоги до функціонування платформ інсайдерської інформації та вимоги щодо оприлюднення (розкриття) інсайдерської інформації.

Експерти компаній-членів Палати брали активну участь у процесі розробки пропозицій до проекту постанови. Водночас пропозиції бізнес-спільноти не були повністю враховані через рішення виділити окремі частини проекту постанови в окремий документ.

Тому Палата сподівається на ефективну співпрацю з НКРЕКП для подальшого вдосконалення наступного документа для відповідності українського законодавства нормам Європейського Союзу щодо цілісності та прозорості оптового енергетичного ринку. Ми вдячні експертам компаній-членів Палати за професійну підтримку та експертизу.

Офіційні постачальники послуг