Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Споживчі товари (засоби особистого та побутового догляду)

Міністерством охорони здоров'я створено робочу групу з питань впровадження Технічного регламенту на косметичну продукцію

Міністерством охорони здоров'я створено робочу групу з питань впровадження Технічного регламенту на косметичну продукцію

Міністерство охорони здоров’я створило робочу групу з питань розробки та вдосконалення нормативно-правових актів у сфері обігу косметичної продукції, як це пропонувалося Американською торговельною палатою в Україні (Палата) після прийняття Технічного регламенту на косметичну продукцію (Технічний регламент).

Як наголошувалося експертами Палати раніше, значні зміни, запроваджені Технічним регламентом, вимагатимуть роботи з обох сторін: бізнесу та регулятора. Компаніям потрібно буде привести всю продукцію у відповідність до нових вимог (змінити етикетки, зібрати всю інформацію в файлах інформації про продукцію, забезпечити відповідність належній виробничій практиці, занотифікувати все портфоліо продукції у новій системі), а Міністерству охорони здоров’я – розробити та запровадити додаткові нормативні документи та настанови, розробити та запустити електронну нотифікаційну систему, які необхідні для належного введення в дію Технічного регламенту. Саме тому негайне створення відповідної робочої групи є критично важливим для адресування зазначених та інших проблем галузі, таких як подвійне регулювання, маркування, оцінка безпечності, та ін.

Експерти Палати приєдналися до відповідної робочої групи та з нетерпінням чекають початку нового етапу цього важливого діалогу щодо належного впровадження положень Технічного регламенту на косметичну продукцію.

Офіційні постачальники послуг