Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Охорона здоров’я

Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект №5547 «Про лікарські засоби»

Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект №5547 «Про лікарські засоби»

9 вересня 2021 року Верховна Рада України прийняла у першому читанні проект Закону №5547 «Про лікарські засоби» (законопроект). Американська торговельна палата в Україні (Палата) вбачає необхідним якісне оновлення законодавства в сфері лікарських засобів, зокрема з метою його адаптації до регулювання Європейського Союзу (ЄС) та внесення концептуальних змін, що покращуватимуть доступ до якісних ліків та регулювання фармацевтичного ринку.

Законопроект охоплює ключові аспекти сфери лікарських засобів, зокрема такі, що можуть наблизити до норм та стандартів ЄС регуляторну систему України, фармацевтичний ринок в цілому та механізми доступу до ліків для пацієнтів при належному доопрацюванні відповідних положень.

Палата спільно з іншими бізнес-асоціаціями сформувала спільну позицію щодо концептуальних аспектів законопроекту, активно співпрацює з Комітетом Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування (Комітет) щодо пошуку відповідних збалансованих рішень з усіх питань.

Експерти компаній-членів Палати продовжать надавати необхідну експертну допомогу та висловлюють сподівання, що за результатами плідного діалогу з Комітетом будуть внесені відповідні правки, щодо яких було досягнуто домовленостей, а також буде досягнуто збалансованих рішень щодо інших концептуальних зауважень з боку бізнес-спільноти.

Офіційні постачальники послуг