Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Банківські та фінансові послуги

Верховна Рада України ухвалила проект Закону №5125 «Про кредитні спілки»

Верховна Рада України ухвалила проект Закону №5125 «Про кредитні спілки»

Американська торговельна палата в Україні вітає прийняття Верховною Радою України 14 липня 2023  року  проекту Закону №5125  «Про кредитні спілки» (проект Закону).

Проект Закону розширює перелік осіб, які можуть стати членами кредитних спілок, удосконалює вимоги до структури капіталу кредитної спілки, вводить нові вимоги до системи корпоративного управління кредитною спілкою та системи внутрішнього контролю. Це дозволить розширити можливості та перспективи розвитку кредитних спілок, актуалізувати вимоги регулювання та нагляду за ними з урахуванням міжнародних практик, що дозволить створити передумови для функціонування стабільного, ефективного, конкурентного та прозорого ринку кредитних спілок.

Американська торговельна палата в Україні вдячна народним депутатам за прийняття цього проекту Закону з урахуванням пропозицій бізнес-спільноти, а також експертам компаній-членів за професійну підтримку в процесі розробки законопроекту.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг