Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Конкуренція

Верховна Рада прийняла проект Закону щодо процедурних аспектів розслідувань Антимонопольним комітетом

Верховна Рада прийняла проект Закону щодо процедурних аспектів розслідувань Антимонопольним комітетом

7 лютого Верховна Рада прийняла проект Закону №6746 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення принципів процесуальної справедливості та підвищення ефективності проваджень у справах про порушення законодавства про захист економічної конкуренції».

Палата підтримувала зазначений законопроект до його прийняття в першому читанні у листопаді 2018 року і брала участь у засіданнях робочої групи при Комітеті Верховної Ради з питань економічної політики, яка готувала законопроект до другого читання. Крім того, прийняття цього законопроекту було включено до Дорожньої карти антимонопольної реформи, підготованої Палатою.

Прийняття цього законопроекту вдосконалює та уточнює процедуру розслідувань, що проводяться Антимонопольним комітетом та надає додаткові права компаніям, які взаємодіють з Комітетом. Зокрема, прийнятий законопроект встановлює строки проведення розслідувань, забезпечує процесуальні права осіб, щодо яких ініціюється розслідування та вдосконалює процедури, що стосуються розслідування та відповідальності за картельні змови.

Палата вітає прийняття проекту Закону №6746 та надалі слідкуватиме за ініціативами у цій галузі.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг