Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Відновлювальні джерела енергії

Верховна Рада України прийняла проект Закону №9011-д щодо відновлення та зеленої трансформації енергетичної системи України

Верховна Рада України прийняла проект Закону №9011-д щодо відновлення та зеленої трансформації енергетичної системи України

30 червня 2023 року Верховна Рада України (ВРУ) прийняла проект Закону №9011-д «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення та зеленої трансформації енергетичної системи України».

Американська торговельна палата в Україні (Палата) вітає ухвалення цього проекту Закону, оскільки зміцнення енергетичної незалежності та безпеки України шляхом розвитку відновлюваної енергетики є одним із головних пріоритетів Комітету Палати з питань відновлюваних джерел енергії.

Бізнес-спільнота очікує, що проект Закону зможе вплинути не лише на зменшення залежності від викопного палива, а й підвищити інвестиційну привабливість сектору відновлюваної енергетики в Україні.

Ми вдячні народному депутату Андрію Герусу та Комітету ВРУ з питань енергетики та житлово-комунальних послуг за відкритий та ефективний діалог з бізнес-спільнотою, а також розробку важливих законодавчих ініціатив у сфері відновлюваної енергетики. Ми також заохочуємо інших стейкхолдерів, насамперед Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, прийняти всі необхідні підзаконні акти для відкриття нових можливостей гравцям сектору відновлюваної енергетики.

Офіційні постачальники послуг