Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Насінництво

Верховна Рада України розблокувала імпорт інноваційних засобів захисту рослин, ухваливши законопроект №2289

Верховна Рада України розблокувала імпорт інноваційних засобів захисту рослин, ухваливши законопроект №2289

30 червня 2021 року Верховна Рада України прийняла законопроект №2289 «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про пестициди та агрохімікати» щодо ввезення на митну територію України нових зразків пестицидів для державних випробувань та досліджень» (законопроект).

Американська торговельна палата в Україні вітає прийняття законопроекту №2289. Зміни, що внесено законопроектом, нададуть доступ українським фермерам до інноваційних засобів захисту рослин (ЗЗР), який було заблоковано протягом останніх п'яти років.

Законопроект спрямований на:

  • виробництво якісної та безпечної сільськогосподарської продукції;
  • підвищення конкурентоспроможність аграрного сектору;
  • наповнення Державного бюджету надходженнями від податків та митних зборів;
  • залучення прямих інвестиції в економіку України, а також інвестиції компаній у науково-дослідну діяльність у галузі ЗЗР.

Експерти Комітету Палати з питань насінництва підтримували прийняття законопроекту №2289, звертаючи увагу відповідальних органів державної влади на проблемні питання імпорту інноваційних ЗЗР у відповідних позиційних листах Палати та заявах бізнес-спільноти.

Палата очікує на якнайшвидше підписання відповідного Закону Головою Верховної Ради України та Президентом України, а також його подальше офіційне опублікування.

Офіційні постачальники послуг