Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Харчова промисловість

Вдосконалено процедуру закупівель ентерального харчування

Вдосконалено процедуру закупівель ентерального харчування

За зверненням Американської торговельної палати в Україні Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України вдосконалило процедуру закупівель ентерального харчування шляхом внесення відповідних змін до Єдиного закупівельного словника (ДК 021: 2015). Тож відтепер можливо безперешкодно здійснювати закупівлю ентерального харчування через систему публічних закупівель “ProZorro”.

Попередня редакція ДК 021:2015 містила некоректний переклад у частині коду для ентерального харчування, що зумовлювало помилкову класифікацію такої продукції як лікарського засобу. Враховуючи, що відповідно до законодавства України ентеральне харчування не є лікарським засобом, процедура його закупівлі була фактично заблокована.

У результаті скоординованої роботи Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства охорони здоров’я та бізнес-спільноти щодо забезпечення належного перекладу ДК 021: 2015 відповідно до положень Європейського Єдиного закупівельного словника, процедуру закупівель ентерального харчування було вдосконалено.

Офіційні постачальники послуг