Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Охорона здоров’я

Закон щодо легалізації медичного канабісу підписано Президентом України

Закон щодо легалізації медичного канабісу підписано Президентом України

13 лютого 2024 року Президент України підписав Закон України № 3528-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо державного регулювання обігу рослин роду коноплі (Cannabis) для використання у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництва наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів з метою розширення доступу пацієнтів до необхідного лікування» (Закон).

Закон про легалізацію медичного канабісу забезпечить доступ пацієнтів до сучасних, доказових технологій у сфері охорони здоров'я. Закон встановлює правові засади діяльності, пов'язаної з культивуванням, придбанням, перевезенням, ввезенням/вивезенням, виробництвом, зберіганням, використанням, реалізацією та знищенням канабісу медичного призначення.

Американська торговельна палата в Україні (Палата) вітає прийняття прогресивного законодавства та врахування найкращого світового досвіду для українських пацієнтів, особливо тих, що постраждали внаслідок війни.

Палата сподівається на належну розробку відповідних підзаконних актів для прозорої та ефективної імплементації положень Закону протягом наступних шести місяців.

Офіційні постачальники послуг