Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Банкінг та фінанси

Ліміт на зовнішньоекономічні операції, за якими здійснюється валютний нагляд, збільшено до 400 тисяч гривень

Ліміт на зовнішньоекономічні операції, за якими здійснюється валютний нагляд, збільшено до 400 тисяч гривень

Американська торговельна палата в Україні вітає набрання чинності Законом України від 06.12.2019 №361-IX «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», яким передбачається збільшення ліміту транзакцій, за якими здійснюється фінансовий моніторинг, зі 150 до 400 тисяч гривень. Отже, з 28 квітня 2020 року зовнішньоекономічні операції в розмірі до 400 тисяч гривень не підлягатимуть валютному нагляду. Збільшення розміру валютної операції, за якою здійснюється валютний нагляд, є необхідним для переходу до режиму вільного руху капіталу та у перспективі призведе до поліпшення інвестиційного клімату.

Близько 5 років Палата активно виступає за лібералізацію валютного ринку через постійний діалог з керівництвом відповідальних органів влади, висловлюючи позицію бізнес-спільноти щодо цих питань. Загалом з 2019 року скасовано вже понад 40 обмежень на валютному ринку. Водночас, залишається низка кроків, які необхідно здійснити на шляху досягнення повної лібералізації валютного ринку та зменшення адміністративних обмежень, введених у 2014-2015 рр. І Палата продовжуватиме докладати максимум зусиль для досягнення згаданих кроків та їх ефективної імплементації.

Офіційні постачальники послуг