Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Агропромисловий комплекс Насінництво

Уряд розблокував механізм утилізації непридатних засобів захисту рослин

Уряд розблокував механізм утилізації непридатних засобів захисту рослин

20 лютого Кабінет Міністрів опублікував на своєму офіційному сайті Постанову №1212 щодо внесення змін до пункту 11 Постанови КМУ №1120, що є важливим кроком у вирішенні проблеми з утилізацією непридатних пестицидів.

Палата послідовно підтримувала прийняття вищезазначених змін для розблокування механізму транскордонного перевезення, що в свою чергу дозволить вивозити небезпечні відходи для їх утилізації за кордоном, не беручи до уваги наявність чи відсутність відповідних підприємств в Україні. Це може допомогти у боротьбі з підробкою та контрабандою засобів захисту рослин.

Компанії-члени Палати сподіваються на ефективне практичне застосування цих змін Міністерством екології та природних ресурсів.

Ми хотіли б висловити подяку співголовам Комітету Палати з питань насінництва Наталії Гусєвій, Bayer та Віталію Федчуку, Monsanto Ukraine, а також експертам компаній-членів Палати, за їх внесок і активну позицію.

Офіційні постачальники послуг