Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Агропромисловий комплекс

Мінекономіки опублікувало проект змін щодо спрощення фітосанітарних процедур для експорту ячменю

Мінекономіки опублікувало проект змін щодо спрощення фітосанітарних процедур для експорту ячменю

Американська торгівельна палата в Україні вітає опублікування проекту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства щодо спрощення внутрішніх процедур у фітосанітарній сфері для експорту ячменю.

Проектом наказу передбачено запровадити зміни щодо спрощення встановлення, підтримання та поновлення статусу місця виробничої ділянки, вільної від шкідливих організмів. Зокрема, пропонується врегулювати питання щодо оновлення переліку документів, які подаються для офіційного встановлення статусу «вільної ділянки», спрощення процедури внесення та зберігання інформації про фітосанітарний стан об’єктів регулювання, вимог до відбору зразків та проведення фітосанітарної експертизи. Запропоновані зміни дозволять усунути регуляторні бар’єри при експорті української сільськогосподарської продукції.

Експерти Комітету Палати з питань агропромислового комплексу брали активну участь в адвокації цієї ініціативи впродовж останніх двох років та неодноразово наголошували на важливості прийняття відповідних змін. Тож, Палата вітає цей крок Міністерства та наголошує на нагальній необхідності прийняття зазначених змін.

Офіційні постачальники послуг