Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Насінництво

Законопроект №2289, покликаний розблокувати ввезення інноваційних засобів захисту рослин для наукових досліджень та державних випробувань, прийнято в першому читанні

Законопроект №2289, покликаний розблокувати ввезення інноваційних засобів захисту рослин для наукових досліджень та державних випробувань, прийнято в першому читанні

2 грудня 2020 року Верховна Рада України прийняла в першому читанні проект Закону №2289 «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про пестициди та агрохімікати» щодо ввезення пестицидів на митну територію України» від 18 жовтня 2019 року (проект Закону).

Зазначений проект Закону має на меті розблокувати ввезення зразків інноваційних засобів захисту рослин для наукових досліджень та державних випробувань шляхом внесення змін до статті 4 Закону України «Про пестициди та агрохімікати». Прийняття проекту Закону матиме значний економічний ефект через відновлення інвестицій в науково-дослідну діяльність в галузі засобів захисту рослин, а також очікується позитивний екологічний ефект.

Відкриття доступу інноваційним засобам захисту рослин спрятиме розблокуванню наукових досліджень та державних випробувань, які дадуть можливість українським аграріям використовувати продукти нового покоління, тим самим підвищуючи конкурентоспроможність своєї сільгосппродукції та надаючи можливість якомога раніше реагувати на новітні виклики у боротьбі зі шкідниками.

Американська торговельна палата в Україні вітає прийняття проекту Закону №2289 в першому читанні та підтримує подальше прийняття даного проекту Закону в цілому.

Офіційні постачальники послуг