Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Харчова промисловість

Законопроект щодо обмеження руху вантажного транспорту у деяких населених пунктах було знято з розгляду

Законопроект щодо обмеження руху вантажного транспорту у деяких населених пунктах було знято з розгляду

1 вересня 2020 року Парламент зняв з розгляду законопроект №2296, яким пропонувалося запровадити часове обмеження руху вантажного транспорту через населенні пункти з чисельністю населення 250 тис. осіб і більше.

Законопроектом заборонявся рух вантажних автомобілів масою більше 8 тонн у часові проміжки з 6:00 до 11:00 та з 17:00 до 21:00. Відповідно до Пояснювальної записки, мета законопроекту –  запобігання несприятливому впливу забруднення повітряного середовища на здоров'я населення.

За оцінками експертів компаній-членів Палати, у разі прийняття законопроекту такі обмеження призвели б до підвищення цін на послуги з перевезення вантажів, ризиків порушення виконання умов договору поставок через логістичні затримки. Окрім того, нові умови могли б стати критичними для поставок швидкопсувних вантажів.

Палата зверталася до Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України щодо надання аналізу потенційних наслідків для економіки та можливості досягнення мети законопроекту від прийняття запропонованих нововведень. Враховуючи серйозні ризики для бізнесу, Палата виступала проти законопроекту та вітає рішення щодо його відкликання.

Офіційні постачальники послуг