Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Урядом внесено зміни до постанови щодо запобігання поширенню COVID-19

25 березня Кабінет Міністрів України затвердив низку змін до постанови КМУ #211, яка раніше запровадила суттєві обмеження з метою запобігання поширенню COVID-19.

Попередня редакція постанови встановлювала такі обмеження, зокрема, щодо здійснення перевезення пасажирів. Найбільш критичне обмеження – це заборона на перевезення більше 10 пасажирів в одному транспортному засобі, зокрема також в організованих підприємствами транспортних засобах для перевезення працівників. Також було встановлено вимогу щодо заборони роботи суб’єктів господарювання, що передбачає приймання відвідувачів (окрім роздрібної торгівлі продуктами харчування, паливом, засобами особистої гігієни, лікарськими засобами), що призвело до закриття зоомагазинів, сервісів технічного обслуговування автомобілів.

Американська торгівельна палата в Україні оперативно подала до Уряду пропозиції бізнес-спільноти, які були підтримані Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Таким чином, 25 березня Урядом були підтримано внесення наступних змін до постанови КМУ #211:

  1. Підприємства, яким дозволено залишатися відкритими під час карантину, за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних заходів:
  • компанії, що здійснюють реалізацію харчових продуктів, палива, засобів гігієни, лікарських засобів та виробів медичного призначення, ветеринарних препаратів, кормів, пестицидів, насіння, засобів зв’язку;
  • компанії сектору банківської та страхової діяльності, ветеринарні клініки, сервіси технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, об’єкти поштового зв’язку;
  • компанії, що надають послуги громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень.
  1. Види пасажирських перевезень, дозволені на період карантину:
  • легковими автомобілями;
  • службовими або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних заходів. При цьому, маршрути перевезень мають бути погоджені із Національною поліцією.

Перейдіть за посиланням, щоб заповнити форму заявки на погодження маршруту.

  • регулярні міські перевезення пасажирів, кількість яких не перевищує половину кількості місць для сидіння.

Також, змінами до постанови КМУ №211 режим карантину по усій території України було продовжено до 24 квітня 2020 р.

Вищезазначені зміни набирають чинності з моменту їх опублікування.

Палата висловлює подяку Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за постійну співпрацю та підтримку бізнесу.

Офіційні постачальники послуг