Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Міністерство охорони здоров’я збільшило гранично допустимі норми електромагнітного випромінювання

Міністерство охорони здоров’я збільшило гранично допустимі норми електромагнітного випромінювання

Американська торговельна палата в Україні вітає прийняття Міністерством охорони здоров'я України наказу "Про затвердження Зміни до Державних санітарних норм і правил захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань" (наказ).

Згідно з наказом, гранично допустимі норми електромагнітного випромінювання (ЕМВ) для радіо-телекомунікаційного обладнання будуть збільшені до 100 мкВт/м2. Це дозволить не тільки покращити якість мобільного зв’язку та швидкісного Інтернету, а також пришвидшити подальше розгортання мереж 3G та 4G, гармонізувати українське законодавство з європейським та усунути штучні бар’єри на шляху до модернізації та розвитку мереж мобільного зв’язку.

Американська торговельна палата в Україні послідовно підтримувала необхідність збільшення гранично допустимих рівнів ЕМВ для радіо-телекомунікаційного обладнання та вдячна Міністерству охорони здоров’я за підтримку та прийняття відповідного наказу.

Офіційні постачальники послуг