Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Інфраструктура Харчова промисловість

Кількість додаткових дозволів на міжнародні вантажні автоперевезення у 2022 році буде збільшено

Кількість додаткових дозволів на міжнародні вантажні автоперевезення у 2022 році буде збільшено

Американська торговельна палата в Україні (Палата) вітає системну роботу та результати переговорів між Міністерством інфраструктури України та Міністерством інфраструктури Республіки Польща щодо збільшення кількості додаткових дозволів на міжнародні вантажні автоперевезення на поточний рік.

Метою переговорів стало питання збільшення квоти міжнародних дозволів українським автоперевізникам та забезпечення стабільності торговельних відносин між країнами. Відповідно до заяви Міністерства інфраструктури України сторони домовилися надати додаткові 20 000 дозволів вже наприкінці серпня і ще 10 000 у листопаді.

Значну експертну та інформаційну підтримку у вирішенні цього питання надали експерти компаній-членів Палати. Ми вдячні Міністерству інфраструктури за активний діалог і переконані, що ці домовленості стануть позитивним індикатором активної та конструктивної співпраці у сфері транспорту між двома країнами.

Офіційні постачальники послуг