Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Роздрібна торгівля та електронна комерція

Уряд скасував критичний імпорт товарів

Уряд скасував критичний імпорт товарів

7 червня 2022 року Кабінет Міністрів України (КМУ) ухвалив постанову №761 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2022 р. №153 та визнання таким, що втратив чинність, пункт 1 постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2022 р. №2893» (постанова).

Американська торговельна палата в Україні (Палата) вітає прийняття постанови, що передбачає скасування критичного імпорту товарів. Не зважаючи на існуючі обмеження щодо імпорту послуг, внесені зміни передбачають значне збільшення імпорту, що сприятиме підтримці економіки та розвитку бізнесу в Україні, особливо в умовах воєнного стану.

Палата послідовно підтримувала скасування валютних обмежень на оплату імпорту іноземним постачальникам. Ми хочемо подякувати всім компаніям-членам Палати, які брали активну участь в адвокаційному процесі, за їх внесок.

Бізнес-спільнота чекає на продовження плідного діалогу зі стейкхолдерами щодо подальшого пом’якшення існуючих обмежень щодо імпорту послуг.

Офіційні постачальники послуг