Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Агропромисловий комплекс Інфраструктура

«Укрзалізниця» зменшила кількість малодіяльних станцій

«Укрзалізниця» зменшила кількість малодіяльних станцій

АТ «Укрзалізниця» затвердило зміни до Порядку проведення рейтинг-аналізу діяльності вантажних залізничних станцій компанії.

Новим Порядком передбачено збільшення експериментальної групи з 10% до 30%. Експериментальна група – це станції, які тимчасово (до проведення наступної оцінки) виключаються із попереднього переліку малодіяльних станцій та які за результатами рейтингової оцінки отримали максимальний загальний бал. Таким чином, перелік малодіяльних станцій буде зменшено на 77 вантажні станції.

Експерти компаній-членів Американської торгівельної палати в Україні вітають це рішення АТ «Укрзалізниця» та сподіваються, що у майбутньому буде припинена практика визнання залізничних станцій малодіяльними, адже закриття станцій призводить до суттєвих фінансових втрат підприємств, неможливості забезпечити вчасні та безперебійні поставки на експорт, а також нерентабельності та збитковості самих вантажних станцій.

Офіційні постачальники послуг