Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Оподаткування Готельний бізнес та туризм

У Парламенті зареєстровано проект Закону №5590 щодо зниження ставки ПДВ для сфери ресторанного господарства

У Парламенті зареєстровано проект Закону №5590 щодо зниження ставки ПДВ для сфери ресторанного господарства

Американська торговельна палата (далі – Палата) вітає реєстрацію групою народних депутатів України проекту Закону №5590 щодо внесення змін до Податкового кодексу України стосовно зниження ставки податку на додану вартість (далі – проект Закону). Проект Закону передбачає встановлення зниженої ставки ПДВ у розмірі 7% для сфери ресторанного господарства та надання кейтерингових послуг.

Палата зверталася до Парламенту та Уряду щодо підтримки закладів громадського харчування на період застосування заходів щодо запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19).   Зокрема, ми зверталися до органів державної влади з ініціативою запровадити 7% знижену ставку ПДВ. Впровадження запропонованих поправок позитивно вплине на галузь, допоможе її подальшому розвитку, а також збереженню робочих місць.

Палата вітає цей крок на шляху підтримки бізнес-спільноти та висловлює подяку народним депутатам за підтримку ініціативи та всім компаніям-членам, які брали активну участь у процесі адвокації, за їхній внесок. Ми продовжимо працювати над подальшим вдосконаленням умов для ведення бізнесу в Україні.

Офіційні постачальники послуг