Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Енергетика

Парламент зробив крок до забезпечення здійснення оцінки впливу на довкілля під час обмежувальних карантинних заходів

Парламент зробив крок до забезпечення здійснення оцінки впливу на довкілля під час обмежувальних карантинних заходів

Палата вітає прийняття Парламентом у першому читанні законопроекту №3438, який передбачає внесення тимчасових змін до Закону «Про оцінку впливу на довкілля» і уможливлює здійснення оцінки впливу на довкілля (ОВД) у період дії заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

Оцінка впливу на довкілля (ОВД) є важливим інструментом для досягнення сталого розвитку та відповідності господарської діяльності нормам і вимогам охорони навколишнього середовища. Однак у зв’язку з обмежувальними заходами, спрямованими на запобігання поширенню COVID-19, здійснення ОВД було призупинено, що одразу позначилося на плановій господарській діяльності підприємств.

Зважаючи на поточні реалії, законопроект №3438 вносить зміни до вимог публічного обговорення і пропонує перехід на дистанційну форму громадського обговорення на період дії заходів, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, допомагаючи у такий спосіб вести господарську діяльність із дотриманням вимог ОВД.

Американська торгівельна палата в Україні закликає народних депутатів підтримати даний законопроект у другому читанні.

Офіційні постачальники послуг