Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Споживчі товари (засоби особистого та побутового догляду)

Міністерство економіки, торгівлі та сільського господарства опублікувало проект Закону “Про захист прав споживачів”

Міністерство економіки, торгівлі та сільського господарства опублікувало проект Закону “Про захист прав споживачів”

Нещодавно Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства (Мінекономіки) опублікувало для публічного обговорення проект Закону “Про захист прав споживачів”, який, серед іншого, регулює вимоги щодо маркування непродовольчих товарів.

Експерти Комітету Палати з питань споживчих товарів брали активну участь у відповідній робочій групі при Мінекономіки та здійснили вагомий фаховий внесок до поточної редакції законопроекту.

Ми вітаємо включення до законопроекту пропозицій Палати щодо маркування нехарчової продукції (дані про країну походження або виробництва, зазначення дати виробництва, кінцевої дати споживання або терміну придатності, інформація про вміст шкідливих речовин тощо). Це забезпечить збалансований підхід до захисту споживачів та конкурентоспроможності бізнесу з урахуванням найкращих європейських та міжнародних практик регулювання.

Водночас, певні положення законопроекту потребують доопрацювання. Над ними і надалі продовжують працювати експерти компаній-членів Палати задля забезпечення сприятливого регуляторного середовища для бізнесу.

Офіційні постачальники послуг