Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Харчова промисловість

У Парламенті зареєстровано комплексний проект Закону №8150 щодо безпечності харчових продуктів та кормів, ветеринарної медицини та благополуччя тварин

У Парламенті зареєстровано комплексний проект Закону №8150 щодо безпечності харчових продуктів та кормів, ветеринарної медицини та благополуччя тварин

Американська торговельна палата в Україні вітає реєстрацію 24 жовтня у Верховній Раді України проекту Закону №8150 «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення вимог законодавства про харчові продукти, корми, ветеринарну медицину та благополуччя тварин» (проект Закону).

Метою проекту Закону є гармонізація чинного законодавства в сфері безпечності та якості харчових продуктів, кормів, здоров’я та благополуччя тварин із законодавством Європейського Союзу, а також його загальне удосконалення.

Експерти Комітету Палати з питань харчової промисловості брали активну участь в розробці проекту Закону в рамках робочої групи при Міністерстві аграрної політики та продовольства України. Ми вітаємо включення до проекту Закону більшості пропозицій Палати та засвідчуємо готовність працювати над покращенням положень проекту Закону і надалі задля упорядкування законодавства про безпечність харчових продуктів.

Ми вдячні експертам Міністерства аграрної політики та продовольства України та народним депутатам, членам Комітету Верховної Ради України з аграрної та земельної політики, за послідовну та координовану роботу над текстом проекту Закону, а також експертам компаній-членів Палати за професійну підтримку та експертизу.

Офіційні постачальники послуг