Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Інформаційні технології

Подовжено строк використання удосконалених електронних підписів і печаток, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів

Подовжено строк використання удосконалених електронних підписів і печаток, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів

Американська торговельна палата в Україні (Палата) вітає прийняття постанови Кабінету Міністрів України (КМУ) №617 «Про внесення змін до постанови КМУ від 17 березня 2022 р. №300 «Деякі питання забезпечення безперебійного функціонування системи надання електронних довірчих послуг» (Постанова №617) від 24 травня 2022 р.

Компанії-члени Палати зверталися до Міністерства цифрової трансформації України та КМУ з пропозицією продовжити строк використання удосконалених електронних підписів і печаток, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів, до 31 грудня 2022 р.

Згідно зі змінами, прийнятими у Постанові №617, на період воєнного стану на території України та протягом шести місяців з дня його припинення чи скасування дозволяється використання електронних підписів чи печаток, що базуються на сертифікатах відкритого ключа, виданих кваліфікованими надавачами електронних довірчих послуг.

Ми вдячні Міністерству цифрової трансформації та Кабінету Міністрів за прийняття цих змін та врахування пропозицій бізнес-спільноти щодо подовження термінів користування електронними підписами чи печатками.

Офіційні постачальники послуг