Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Харчова промисловість

Проект Закону №10066 «Про упаковку та відходи упаковки» був зареєстрований у Парламенті

Проект Закону №10066 «Про упаковку та відходи упаковки» був зареєстрований у Парламенті

18 вересня 2023 року проект Закону №10066 «Про упаковку та відходи упаковки» (проект Закону) був зареєстрований у Верховній Раді України (ВРУ).

Американська торговельна палата в Україні (Палата) вітає реєстрацію проекту Закону, спрямованого на зменшення негативного впливу відходів упаковки на довкілля та перехід до циркулярної економіки. Проект Закону визначає, серед іншого, вимоги до створення та діяльності організацій розширеної відповідальності виробників.

Експерти компаній-членів Палати були активно залучені до процесу розробки цієї законодавчої ініціативи разом з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України (Міністерство). Водночас позиція бізнес-спільноти не була повністю врахована перед фіналізацією відповідного проекту Закону Міністерством та його реєстрацією Кабінетом Міністрів України у ВРУ.

Тому Палата сподівається на ефективну співпрацю з Комітетом ВРУ з питань екологічної політики та природокористування задля подальшого вдосконалення цього проекту Закону, аби система розширеної відповідальності виробника запрацювала в Україні. Ми також хочемо подякувати експертам компаній-членів Палати за їхню професійну підтримку та експертизу.

Офіційні постачальники послуг