Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Управління людським капіталом

Парламент прийняв законопроект №7251 щодо оптимізації трудових відносин

Парламент прийняв законопроект №7251 щодо оптимізації трудових відносин

Американська торговельна палата в Україні вітає прийняття Верховною Радою України 1 липня 2022 року проекту Закону №7251 щодо оптимізації трудових відносин, що, на думку експертів компаній-членів Палати, сприятиме дерегуляції трудових відносин, зокрема в умовах воєнного стану.

З огляду на це, вони підтримували ініціативу змін, передбачених проектом Закону в цілому, однак з урахуванням пропозицій бізнес-спільноти, що надавалися до першого і другого читань відповідно. Також Палата брала активну участь у засіданнях Робочої групи при Комітеті Верховної Ради України  з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів щодо розгляду та доопрацювання проекту Закону до другого читання.

Проектом Закону, зокрема, встановлюється, що на час оголошення воєнного або надзвичайного стану усі повідомлення та документи з питань трудових відносин, накази власника або уповноваженого ним органу можуть здійснюватися та вестися в електронній формі з використанням технічних засобів електронних комунікацій.

Також законопроектом уточнюються підстави регулювання деяких аспектів трудових відносин, з урахуванням особливостей трудових відносин в умовах воєнного стану.

Експерти Комітету Палати з питань управління людським капіталом послідовно наголошують на важливості зваженого регулювання трудових відносин з урахуванням особливостей умов воєнного стану та готові й надалі надавати професійну експертизу в процесі напрацювання законодавчих та регуляторних змін до трудового законодавства.

Дякуємо співголовам Комітету Палати з питань управління людським капіталом, а також експертам Fozzy Group та Coca-Cola Beverages Ukraine Limited за експертизу та залученість до цього питання.

Офіційні постачальники послуг