Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Енергетика

Законопроект №4251 знято з розгляду Верховної Ради України

Законопроект №4251 знято з розгляду Верховної Ради України

Законопроект №4251 про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо стимулювання обігу спеціальних дозволів на користування надрами (законопроект) знято з розгляду Верховної Ради України.

Законопроект був спрямований на запровадження нового податку, а саме: плати за користування ділянками надр, розмір якої залежатиме від площі ділянки надр та виду корисних копалин.

Американська торговельна палата в Україні вітає рішення зняти законопроект з розгляду, оскільки застосування запропонованої ним плати за користування одночасно зі сплатою рентної плати буде надмірним фінансовим тягарем і жодним способом не вплине на ефективність використання надр.

Палата постійно виступає за покращення та подальший розвиток видобувного сектору в Україні. У зв’язку з цим експерти компаній-членів Палати наголошують, що законопроект №4252 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання обігу спеціальних дозволів на користування надрами дублює негативні положення законопроекту №4251 і потребує доопрацювання з огляду на позицію представників галузі. Палата сподівається на продовження плідного діалогу із зацікавленими сторонами з вищезазначеного питання.

Офіційні постачальники послуг