Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Охорона здоров’я

Парламент проголосував за продовження закупівель через міжнародні організації на два роки

Парламент проголосував за продовження закупівель через міжнародні організації на два роки

Верховна Рада України проголосувала за проект Закону №1076 «Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель». Цей Закон, зокрема, дозволяє продовжити державні закупівлі ліків та медичних виробів через міжнародні організації до 31 березня 2022 року. Це має велике значення у контексті забезпечення пацієнтів безперервним доступом до якісних ліків та вакцин.

Варто зазначити, що в жовтні 2018 року Міністерство охорони здоров’я України зареєструвало державне підприємство «Медичні закупівлі України». Дане підприємство забезпечить подальший розвиток реформи медичних закупівель. ДП «Медичні закупівлі України» розпочало пілотні проекти із закупівлі лікарських засобів та медичних виробів за рахунок Глобального фонду, а пізніше – виконуватиме функції Центральної закупівельної агенції. До настання цього моменту, ми вітаємо продовження закупівель ліків та медичних виробів через міжнародні організації, оскільки для пацієнтів дуже важливо постійно отримувати необхідні ліки.

Ми дякуємо Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування та експертам компаній-членів Палати за постійний діалог та активну позицію.

Офіційні постачальники послуг