Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Інфраструктура

Уряд затвердив Порядок взаємодії Адміністрації морських портів України та Державної екологічної інспекції

Уряд затвердив Порядок взаємодії Адміністрації морських портів України та Державної екологічної інспекції

17 липня Кабінет Міністрів України затвердив Порядок взаємодії Адміністрації морських портів України та Державної екологічної інспекції у разі виявлення забруднення судами в акваторії морського порту.

Згаданий Порядок є першим із необхідного пакету нормативних документів для врегулювання ситуації в морських портах України під час здійснення перевірки суден. Так, Порядок взаємодії пропонує чіткий алгоритм дій кожної за сторін та дозволить виключити можливі елементи зловживання.

Американська торговельна палата в Україні вітає рішення Уряду про затвердження Порядку взаємодії Адміністрації морських портів України з Державною екологічною інспекцією щодо охорони довкілля в портах. Ми вдячні експертам Комітету Палати з інфраструктури за їх проактивний підхід у розробці вищезгаданого документа, який стане важливим кроком для налагодження ситуації в портах України під час здійснення перевірки суден.

Офіційні постачальники послуг