Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Конкуренція

Окремі пропозиції Палати були враховані у проекті Концепції державної політики у сфері конкуренції

Окремі пропозиції Палати були враховані у проекті Концепції державної політики у сфері конкуренції

Палата отримала відповідь від Антимонопольного комітету України щодо пропозицій, наданих Палатою до проекту Концепції державної політики у сфері економічної конкуренції (далі – проект).

У відповіді зазначається, що пропозиція Палати щодо необхідності застосування принципу технологічної нейтральності для забезпечення конкуренції була врахована при доопрацюванні проекту. Крім того підкреслено, що Дорожня карта Палати з антимонопольної реформи буде розглянута під час розробки більш конкретних планів дій щодо впровадження Концепції після затвердження, а компаніям-членам Палати запропоновано взяти участь у розробці таких планів дій.

Загалом ми підтримуємо Антимонопольний комітет України у його ініціативі створити загальні правила для економічної конкуренції, та хотіли б подякувати за їх відкритість до діалогу. Водночас, Палата буде й надалі спостерігати за подальшими кроками у сфері захисту економічної конкуренції.

Офіційні постачальники послуг