Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Банківські та фінансові послуги

Національний банк України скасовує обмеження щодо переказу за кордон коштів для погашення окремих категорій зовнішніх кредитів

Національний банк України скасовує обмеження щодо переказу за кордон коштів для погашення окремих категорій зовнішніх кредитів

Американська торговельна палата в Україні вітає кроки Національного банку України (НБУ), спрямовані на лібералізацію валютного ринку та пом’якшення валютних обмежень, зокрема прийняття 15 червня 2023 року постанови №73 «Про внесення змін до постанови Правління НБУ від 24 лютого 2022 року №18» (постанова).

Прийняттям цієї постанови НБУ дозволяє переказувати за кордон кошти для погашення окремих категорій зовнішніх кредитів та позик, які забезпечені гарантією чи порукою міжнародної фінансової організації або надані за участю іноземного експортно-кредитного агентства. Це покращить умови залучення коштів в Україну та розширить можливості міжнародних партнерів спрямовувати фінансування на відновлення української економіки.

Палата послідовно підтримує поступове пом'якшення валютних обмежень (за умови наявності необхідних передумов) для розвитку бізнесу, пожвавлення економічної діяльності та залучення інвестицій для відбудови України.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг