Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Агропромисловий комплекс

Запущено електронну послугу перегляду інформації щодо обсягів зерна, яке зберігається в Україні

Запущено електронну послугу перегляду інформації щодо обсягів зерна, яке зберігається в Україні

Американська торговельна палата вітає рішення щодо запуску нової веб-послуги перегляду інформації щодо обсягів зерна, яке зберігається по всій Україні, та зерна прийнятого на зберігання на зернових складах. Інформація щодо цього опублікована на офіційному веб-сайті Державного підприємства «Держреєстри України».

Відповідно до Типового договору складського зберігання зерна зерновий склад зобов’язаний забезпечити доступ поклажедавця до зерна для проведення огляду протягом строку його зберігання. Дане положення є надзвичайно важливим для поклажедавців та належного функціонування ринку зерна, оскільки спрямоване на забезпечення наявності контролю з боку власника за своєю власністю та зменшення ризиків власників зерна-поклажедавців від недобросовісної роботи окремих суб’єктів господарювання на ринку надання елеваторних послуг.

Запуск згаданої нової електронної послуги дозволить на додачу перевіряти чи достатньо зерна для покриття зобов’язань зернового складу за виданими складськими документами, що, в свою чергу, додасть прозорості процесу та допоможе уникнути шахрайських дій на зерновому ринку.

Офіційні постачальники послуг