Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Агропромисловий комплекс

Верховна Рада України скасувала «соєві правки»

Верховна Рада України скасувала «соєві правки»

16 січня 2020 року Верховна Рада України скасувала так звані «соєві правки», ухваливши у другому читанні та в цілому законопроект №1210 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві». Правками №2123 і №2124 виключено пункт 63 підрозділу 2 розділу ХХ Перехідних положень з норм Податкового кодексу України, які призводили до зменшення посівних площ під сою, падіння цін та збільшення витрат для аграріїв.

Американська торговельна палата в Україні вітає скасування дії нерівної системи відшкодування експортного ПДВ, якою передбачалось повернення бюджетного ПДВ лише сільськогосподарським виробникам при експорті ними вирощених сої та насіння ріпаку. Очікується, що належна імплементація цього рішення Парламенту забезпечить рівні умови та захист прав і законних інтересів суб’єктів господарювання, які вирощують та експортують олійні культури (сою, ріпак).

Читайте також

Офіційні постачальники послуг