Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Харчова промисловість

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі прийняла рішення про недоцільність порушення спеціального розслідування щодо імпорту в Україну молочних продуктів

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі прийняла рішення про недоцільність порушення спеціального розслідування щодо імпорту в Україну молочних продуктів

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (далі –  Комісія) розглянула заяву від групи компаній стосовно порушення спеціального розслідування щодо імпорту в Україну молочних продуктів незалежно від країни походження.

Експерти компаній-членів Палати ґрунтовно проаналізували питання впливу імпорту в Україну молочних продуктів та дійшли висновку, що застосування спеціальних заходів щодо імпорту може суперечити інтересам споживачів та міжнародним економічним інтересам України.

Американська торговельна палата в Україні звернулася до голови та членів Комісії з проханням прийняти рішення про недоцільність порушення спеціального розслідування.

За результатами всебічного розгляду звернення Палати, Комісія прийняла рішення №СП–481/2021/4411-03 про недоцільність порушення спеціального розслідування щодо імпорту в Україну молочних продуктів.

Ми вдячні голові та членам Комісії за якнайшвидший та всебічний розгляд зазначеного питання.

Ми будемо продовжувати працювати у напрямках захисту прав споживачів та стимулювання міжнародної торгівлі.

Офіційні постачальники послуг