Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Банківські та фінансові послуги

Національний банк України скасовує обмеження щодо купівлі іноземної валюти лише під зобов'язання

Національний банк України скасовує обмеження щодо купівлі іноземної валюти лише під зобов'язання

Американська торговельна палата в Україні вітає кроки Національного банку України (НБУ), спрямовані на розширення можливостей бізнесу з купівлі валюти, зокрема нещодавнє прийняття Постанови НБУ №80 від 13 липня 2021 року «Про затвердження Змін до Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті».

Даною постановою НБУ частково скасовує вимогу для юридичних та фізичних особі-підприємців щодо купівлі іноземної валюти лише під зобов’язання. Так, від 20 липня бізнес зможе купувати іноземну валюту в межах ліміту в 100 тис. євро (в еквіваленті) на день без наявності підстав та зобов’язань та без подання до банку підтвердних документів. Зняття відповідної вимоги розширить можливості бізнесу з управління ризиками та ліквідністю.

Палата вітає прийняття Постанови НБУ №80 і продовжуватиме докладати максимум зусиль для досягнення повного зняття вимоги на купівлю валюти під зобов'язання. Близько 6 років Палата активно виступає за лібералізацію валютного ринку через постійний діалог з керівництвом відповідальних органів влади, висловлюючи позицію бізнес-спільноти щодо цих питань.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг