Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Міністерство економічного розвитку і торгівлі ініціювало зміни до процедури визначення об’єкту закупівель для медичних виробів

Міністерство економічного розвитку і торгівлі ініціювало зміни до процедури визначення об’єкту закупівель для медичних виробів

У результаті тривалої адвокації та діалогу Палати з Міністерством економічного розвитку і торгівлі (далі – Міністерство), що мали на меті внесення змін до наказу Міністерства №454, який затверджує Порядок визначення предмета закупівлі, Міністерство розробило проект наказу про внесення змін до Порядку визначення предмета закупівель медичних виробів.

Закупівлі медичних виробів здійснюватимуться відповідно до національного класифікатора НК 024:20 «Класифікатор медичних виробів», затвердженого наказом Міністерства від 5 лютого 2019 року №159. Як результат, підписання даного проекту наказу спростить процес закупівель, унеможливить корупцію, і що найголовніше, лікарні зможуть купувати більше необхідних якісних матеріалів, інструментів та медичне обладнання.

Експерти Комітету Палати з питань охорони здоров’я вітають даний проект наказу, оскільки він допоможе системі охорони здоров’я максимально забезпечити потреби пацієнтів в Україні медичними виробами.

Компанії-члени Палати неодноразово висували питання про необхідність розробки та імплементації класифікатора медичних виробів у систему публічних закупівель та чекають швидкого підписання проекту наказу та реєстрації у Міністерстві юстиції.

Офіційні постачальники послуг