Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Готельний бізнес та туризм

Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроект щодо державної підтримки культури, туризму та креативних індустрій

Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроект щодо державної підтримки культури, туризму та креативних індустрій

Американська торговельна палата в Україні вітає прийняття Верховною Радою України у першому читанні проекту Закону №3851 щодо державної підтримки культури, туризму та креативних індустрій.

Проект Закону передбачає встановлення зниженої ставки ПДВ у розмірі 7% для готелів на операції з постачання послуг тимчасового розміщування до 1 січня 2023 року.

Прийняття проекту Закону №3851 та зниження ставки ПДВ для туристичної індустрії сприятиме стимулюванню інвестицій та додатковим надходженням до бюджетів усіх рівнів, а потенційне зростання потоку туристів означатиме створення нових робочих місць.

Експерти Комітету Палати з питань готельного бізнесу та туризму послідовно виступали за встановлення зниженої ставки ПДВ у розмірі 7% для готелів на операції з постачання послуг тимчасового розміщування та підтримують цей позитивний крок.

Офіційні постачальники послуг