Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Охорона здоров’я

Верховна Рада України прийняла проект Закону щодо медичного каннабісу в першому читанні

Верховна Рада України прийняла проект Закону щодо медичного каннабісу в першому читанні

Американська торговельна палата в Україні вітає прийняття Верховною Радою України 13 липня 2023 року проекту Закону №7457 щодо медичного каннабісу (проект Закону) в першому читанні.

Проект Закону створює правове поле для регулювання контрольованого та обмеженого обігу коноплі та її похідних у медичній, промисловій, науковій та науково-технічній діяльності.

Медичний канабіс є лікарським засобом, необхідним для забезпечення надання якісних медичних послуг, запобігання стражданням пацієнтів та сприяння їх одужанню від складних захворювань, включаючи лікування епілепсії, онкологічних захворювань, пацієнтів, які потребують паліативної допомоги, пацієнтів з хронічним болем, а також ветеранам війни та цивільним з посттравматичним стресовим розладом.

Ми віримо, що прийняття цього важливого проекту Закону прокладе шлях до прогресу в охороні здоров’я відповідно до найкращих практик.

Ми вдячні народним депутатам за ухвалення цього прогресивного проекту Закону в першому читанні та сподіваємося на його якнайшвидше ухвалення у другому читанні.

Офіційні постачальники послуг