Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Охорона здоров’я

Кабінет Міністрів прийняв постанову щодо договорів керованого доступу

Кабінет Міністрів прийняв постанову щодо договорів керованого доступу

Американська торговельна палата в Україні (Палата) вітає прийняття Кабінетом Міністрів України постанови №61  «Деякі питання щодо договорів керованого доступу та зупинення дії абзацу першого пункту 12 постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2009 р. № 333» (Постанова).

Впровадження договорів керованого доступу (ДКД) ​​дозволить:

  • узгодити належні умови закупівель інноваційних ліків та забезпечити ранній доступ до ефективного лікування для пацієнтів;
  • мінімізувати вплив на виділений бюджет у випадку клінічної або економічної невизначеності препарату за результатами державної оцінки медичних технологій;
  • залучити більше виробників інноваційних ліків в Україну для забезпечення життєвонеобхідним лікуванням.

ДКД також може допомогти ефективніше використовувати державні кошти, враховуючи економічну ефективність ліків.

Експерти Комітету Палати з питань охорони здоров’я брали активну участь у розробці цієї Постанови, зокрема, надавали якісну експертизу, залучаючи національних та міжнародних експертів, надавали пропозиції та коментарі щодо врегулювання деяких положень Постанови.

Палата послідовно підтримує впровадження ДКД в Україні та продовжить надавати експертизу задля трансформації системи охорони здоров’я в Україні.

Офіційні постачальники послуг