Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Інфраструктура

Антимонопольний комітет України зобов’язав ДП «Адміністрація морських портів України» усунути нерівні умови при укладанні договорів з агентування суден

Антимонопольний комітет України зобов’язав ДП «Адміністрація морських портів України» усунути нерівні умови при укладанні договорів з агентування суден

29 серпня 2019 року Антимонопольний комітет України (АМКУ) виніс обов’язкові для виконання ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) рекомендації щодо розроблення недискримінаційних умов договору та забезпечення прозорої процедури відповідних обговорень з морськими агентами.

Нагадаємо, що 10 квітня 2019 року Комітет Палати з питань інфраструктури мав зустріч з представниками АМКУ та АМПУ для обговорення питань, які виникають під час взаємодії АМПУ з суб’єктами господарювання, які ведуть господарську діяльність в портах України. У ході зустрічі було з’ясовано, що морські агенти обслуговують судна, що допомагає забезпечити комфортні умови їх перебування у портах. Ці агенти діють на підставі договору, який вони мають укласти з АМПУ на невмотивованих умовах останнього. Такими умовами, наприклад, була можливість АМПУ коли завгодно вносити будь-які зміни до договору або навіть розривати його без пояснення причин агенту.

Американська торгівельна палата в Україні вітає рішення АМКУ як важіль для захисту економічної конкуренції в портах України.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг