Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Інфраструктура

Державна регуляторна служба України не підтримала автоматичну індексацію тарифів на вантажні перевезення

Державна регуляторна служба України не підтримала автоматичну індексацію тарифів на вантажні перевезення

Американська торговельна палата в Україні (далі – Палата) повідомляє, що Державна регуляторна служба України (далі – ДРС) не підтримала автоматичну індексацію тарифів на вантажні перевезення, яка була запропонована Укрзалізницею, що було озвучено представниками ДРС під час нещодавньої зустрічі.

Ініціатива щодо запровадження автоматичної індексації тарифів на вантажні залізничні перевезення раніше була опублікована на сайті Міністерства інфраструктури України у проекті змін до Постанови КМУ №1392 (далі - проект постанови). Палата надсилала пропозиції до проекту постанови відповідним листом щодо автоматичної індексації тарифів та продовжує наполягати на  врахуванні позиції бізнес-спільноти.

На згаданій зустрічі в ДРС експерти Комітету Палати з питань інфраструктури наголосили, що бізнес зацікавлений у пошуку компромісного рішення при встановленні цінової політики на вантажні залізничні перевезення. Таким компромісом є закріплення функції з встановлення тарифів на вантажні залізничні перевезення за Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері транспорту (НКРТ) – профільним регулятором, що буде встановлювати економічно обґрунтовані тарифи. На зустрічі також обговорювалися питання щодо важливості та необхідності прийняття проекту Закону «Про залізничний транспорт».

Дякуємо Державній регуляторній службі за підтримку та експертам компаній-членів Американської торгівельної палати в Україні за активну участь у процесі адвокації.

Офіційні постачальники послуг