Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Насінництво

Верховна Рада України ратифікувала приєднання України до Насіннєвих схем ОЕСР

Верховна Рада України ратифікувала приєднання України до Насіннєвих схем ОЕСР

Американська торговельна палата в Україні вітає прийняття Верховною Радою України законопроекту №0029 «Про приєднання України до Схеми сортової сертифікації насіння хрестоцвітих та інших олійних або прядивних культур та Схеми сортової сертифікації насіння цукрового та кормового буряка Організації економічного співробітництва та розвитку».

Належна імплементація цього закону після підписання та набуття чинності дозволить проводити сертифікацію насіння цих культур за міжнародними стандартами. Це, в свою чергу, сприятиме підвищенню якості українського насіннєвого матеріалу, рівня конкурентоспроможності сортів на зовнішніх ринках, задоволенню експортного попиту та відкриттю нових ринків збуту.

Експерти Комітету Палати з питань насінництва брали активну участь в адвокації прийняття законопроекту №0029, що забезпечить рівноправне партнерство України на світовому ринку насіння сільськогосподарських культур. Комітет Палати з питань насінництва також підкреслював важливість цього кроку у своїй публікації «Насінництво в економіці України», демонструючи великий потенціал насіннєвого сектору України в частині виробництва та експорту. Зокрема зазначалося, що ратифікація приєднання України до Насіннєвих схем ОЕСР сортової сертифікації дозволить усунути торгівельні бар’єри для насіннєвих компаній, які працюють в Україні. Бізнес-спільнота очікує належної практичної імплементації положень закону.

Офіційні постачальники послуг