Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Роздрібна торгівля та електронна комерція

Зменшено штрафні санкції за несвоєчасну реєстрацію податкової накладної

Зменшено штрафні санкції за несвоєчасну реєстрацію податкової накладної

У результаті підписання Президентом України Володимиром Зеленським Закону №466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» було суттєво знижено штрафні санкції за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних.

Починаючи з 1 січня 2017 року Податковий кодекс України містив положення, відповідно до якого застосовувалися суттєві штрафи за порушення строку реєстрації або не реєстрацію податкових накладних для платників ПДВ. Загалом штрафний показник сягав до 50% від суми ПДВ, зазначеної в податкових накладних. Така санкційна політика спричиняла додатковий податковий та адміністративний тиск на сумлінних платників податків.

Натомість Закон №466-ІХ зменшує розмір штрафів з попередньо існуючого максимуму у розмірі 50% до 2% обсягу постачання (без ПДВ), але не більше 1020 гривень за порушення. Ми вітаємо внесення зазначених змін до Податкового кодексу України, запровадження яких вдосконалює податкову політику в Україні.

Читайте також

Офіційні постачальники послуг