Unfortunately, your browser does not support our website's current technology. Please use Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox or Apple Safari.

УРА

Ви успішно зареєструвалися

Готельний бізнес та туризм

Уряд створив Державне агентство розвитку туризму України

Уряд створив Державне агентство розвитку туризму України

4 грудня 2019 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову №995 «Питання утворення деяких центральних органів виконавчої влади», яка набуває чинності з 1 січня 2020 року.

Відповідно до цієї постанови КМУ, буде створено Державне агентство розвитку туризму України як центрального органу виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра культури, молоді та спорту України. Основна мета діяльності Агентства – реалізація державної політики у сфері туризму та курортів (крім здійснення державного нагляду (контролю) у сфері туризму та курортів).

Палата вітає це рішення Уряду, а також висловлює вдячність керівництву  Комітету Палати з питань готельного бізнесу та туризму: Марині Римаренко, Senator Hotels and Apartments​, Волкану Амаку, Hilton Kyiv, та Вірі Артюшевській, Hertz International/Discover the World Ukraine і всім залученим членам Комітету за експертну підтримку.

Офіційні постачальники послуг